Kurzy pro veřejnost jsou otevřené kurzy, které pořádám ve spolupráci s komunitní školou Letokruh v Brně a nebo ve vlastní režii, například v překrásném prostředí Moravskoslezských Beskyd na Dolní Bečvě. Otevřené kurzy nabízejí možnost systematického rozvoje zvolených kompetencí ve skupině o maximálním počtu 10 osob, čímž je zajištěna vysoká interaktivita účastníků kurzu.

Respekt k individualitě každého účastníka a zároveň vědomí potřeb skupiny jako celku vytváří atmosféru důvěry, ve které se uskutečňuje efektivní učení. V případě potřeby může účastník kurzu pokračovat ve svém rozvoji účastí na následujícím kurzu či prostřednictvím individuálních konzultací. Vybrat si můžete z této aktuální nabídky:

 

vedome-vzdelavani

Vědomá komunikace

Chcete se cítit dobře v mezilidských vztazích, doma i v práci? Změna je možná! Věnujte si čas a prostor a naučte se vědomě naslouchat, tvořivě odpovídat, řídit své emoce a přitom být sami sebou.

Číst dále

Foto1PultModry

Vědomý řečník

Rádi byste hovořili sebe-vědomě, s lehkostí a radostí před publikem? Vystupování na veřejnosti Vás může bavit, když zjistíte jak na to! V bezpečném a přátelském prostředí, pod vedením zkušeného lektora, se naučíte...

Číst dále

      man-small2


Emočně inteligentní leadership

Máte odvahu, vášeň a vůli měnit svět? Začněte sami u sebe, tady a teď! Naučte se řídit své emoce, rozvíjet a používat svou vnitřní autoritu. Najděte svou vizi a jednejte v souladu s ní.

Číst dále

wwm-small


  Objev svůj Dar!

Chcete žít smysluplný a radostný život?  Objevte své nadání, realizujte svůj talent. Najděte své pravé místo v tomto světě a začněte hrát role, které Vám sedí!

Číst dále