Kurzy pro firmy jsou školení, která připravuji přesně na míru dle potřeb a přání organizace, se kterou spolupracuji. Způsoby a nástroje, kterými tyto školení realizuji jsou inspirovány nejmodernějšími vzdělávacími metodami, které respektují zákonitosti fungování lidského mozku a efektivním způsobem tak akcelerují rozvoj lidského potenciálu, učení a synergii pracovních týmů. Vybrat si můžete z této aktuální nabídky kurzů.

 

rsz_pozitivní_klima_firmy-min

Pozitivní klima firmy

Přejete si zlepšit pracovní atmosféru ve vaší firmě? Dopřejte své organizaci možnost rozvíjet se zevnitř ven! Pozitivní klima firmy je školení na klíč, které navýší efektivitu komunikace a úroveň spolupráce ve vašem týmu.

Číst dále

man-small2

Emočně inteligentní leadership

Emočně inteligentní leadership je kurz pro firmy určený primárně vedoucím organizací či týmů. Tento kurz rozvíjí partnerský přístup k vedení druhých, schopnost vedoucího tvořit zralé pracovní vztahy postavené na vzájemné respektu a úctě.

číst dále

 

Foto1PultModry

Vědomý řečník

Rádi byste hovořili sebe-vědomě, s lehkostí a radostí před publikem? Vystupování na veřejnosti Vás může bavit, když zjistíte jak na to! V bezpečném a přátelském prostředí, pod vedením zkušeného lektora, se naučíte...

Číst dále